transit-club
  • Страница 33 из 33
  • «
  • 1
  • 2
  • 31
  • 32
  • 33
Модератор форума: петрен  
Форум Форд Транзит » Жизнь и Форд Транзит » Курилка - бухалка (Не модерируется. Почти...) » Я люблю рыбалку....... ((-фотки,истории,обмен опытом....)
Я люблю рыбалку.......
00Жанна00 Меня здесь нет
Меня здесь нет
Город: Берёзка,Себежский район.
Модератор
Супергуру
Группа: Модераторы
4388 постов
Репутация: 293
Награды: 37
Дата: Вторник, 20.02.2024, 19:25 | Сообщение # 321
Прикрепления: 9320566.jpg (254.1 Kb)


ФТ 2017г.,2.2 125л.с.
Живи быстро,умри молодым! ПФР
Профиль Авто
DenH Меня здесь нет
Меня здесь нет
Город: Киев
Новенький
Группа: Пользователи
2 поста
Репутация: 0
Награды: 0
Дата: Четверг, 14.03.2024, 14:33 | Сообщение # 322
Цей рибальський виїзд взимку залишиться в моїй пам'яті назавжди. Вранці, коли повітря наповнювалося прохолодою, ми вирушили на озеро. Перші промені сонця віддзеркалювалися на льоді, який танував під нашими кроками. Ми облаштувалися на ковзанах, вирушивши глибше в дивовижний світ рибальства взимку.

За кілька хвилин після того, як почали вудити, ми почули тихі звуки природи, які часто зникають в місті. Вдача посміхнулася нам, коли перша риба вкусно вкусилася на гачку. Трохи замерзли, але це було варте того. Моменти, коли ти замираєш в очікуванні покльовки, заслуговують на найбільшу увагу.

Навколо нас було спокоєно і тихо. Лише сперечанням з рибкою порушувалася та гармонія. Цей день на озері став для мене моментом відпочинку від суєти та стресу повсякденного життя. Я відчував себе з'єднаним з природою, відчував себе живим. І хоча рибалка була вдалим, саме спокій та краса навколишнього середовища залишаться у моєму серці назавжди.
Профиль Авто
Форум Форд Транзит » Жизнь и Форд Транзит » Курилка - бухалка (Не модерируется. Почти...) » Я люблю рыбалку....... ((-фотки,истории,обмен опытом....)
  • Страница 33 из 33
  • «
  • 1
  • 2
  • 31
  • 32
  • 33
Поиск:

СЕГОДНЯ ФОРУМ ПОСЕТИЛИ: F-Transit, MGV, Мелкий, Alex009, Tema0900, эйван, borok, snigko, nikola1964, Musha, vetal777, radon1