transit-club
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форума: vodilka, петрен  
Форум Форд Транзит » Регионы (Если Вашего региона нет, сообщите, я добавлю.) » Украина » Волинська область м.луцк-кiверцi (помагаем друг-другу)
Волинська область м.луцк-кiверцi
santei516 Меня здесь нет
Меня здесь нет
Город: Луцк
Новенький
Группа: Пользователи
8 постов
Репутация: 0
Награды: 0
Дата: Вторник, 05.11.2013, 22:41 | Сообщение # 11
народ поможіть найти задні високі двері на фт 94 рік

Форд транзит 94г.в. 2.5тди
Профиль
Группа: Удаленные
Дата: Среда, 06.11.2013, 13:00 | Сообщение # 12
Цитата santei516 ()
поможіть найти задні високі двері на фт 94 рік
 
-- а що там їх шукати?,- з"їздити до Хелму і самому привезти. wink
Профиль
santei516 Меня здесь нет
Меня здесь нет
Город: Луцк
Новенький
Группа: Пользователи
8 постов
Репутация: 0
Награды: 0
Дата: Среда, 06.11.2013, 21:23 | Сообщение # 13
нема загранпаспорта))я тіки можу до кордону доїхати))

Форд транзит 94г.в. 2.5тди
Профиль
Группа: Удаленные
Дата: Четверг, 07.11.2013, 03:47 | Сообщение # 14
Цитата santei516 ()
нема загранпаспорта)

 дуже погано, Ви ж не в Луганську живете, треба терміново рішати цей недолік.. тим більше у Вас в місті і консульство потрібне є,- не треба кудись їхати..
Профиль
santei516 Меня здесь нет
Меня здесь нет
Город: Луцк
Новенький
Группа: Пользователи
8 постов
Репутация: 0
Награды: 0
Дата: Четверг, 07.11.2013, 21:31 | Сообщение # 15
самому їхати тільки по двері то накладно, якби ще попутно ще хтось дозамовив шонебудь. треба створити тему, може назбирається поки паспорта вироблю

Форд транзит 94г.в. 2.5тди
Профиль
Группа: Удаленные
Дата: Понедельник, 11.11.2013, 15:13 | Сообщение # 16
Цитата santei516 ()
самому їхати тільки по двері то накладно,

 -- звичайно накладно,- але по-при двері можна привезти купу потрібних запчастин, також харчів в три рази дешевших, і в 10 смачніших, або новий   LEDтіві  для себе і сусіда, на "на пару рублів" дешевше і зібрані в Європі, а не десь під Жмеринкою, у підвалі....
Профиль
santei516 Меня здесь нет
Меня здесь нет
Город: Луцк
Новенький
Группа: Пользователи
8 постов
Репутация: 0
Награды: 0
Дата: Понедельник, 11.11.2013, 23:07 | Сообщение # 17
зараз наша таможня обнагліла до того, шо забирають прямо з буса те шо їм потрібно( зі слів сусіда, який мотається в німеччину)а я в цьому ділі зелений. На рахунок харчів то можу посперечатись в тому, що їхні харчі смачніші)) Вк райньому разі,як надумаю їхати то відпишусь на форумі,може комусь шось треба.

Форд транзит 94г.в. 2.5тди
Профиль
Группа: Удаленные
Дата: Вторник, 12.11.2013, 03:13 | Сообщение # 18
так як Ви більш компетентні в цих питаннях, то звісно сперичатись мені з Вами сенсу нема, але дозвольте кинути маленьку ремарку,- повертаючись позавчора звідтіля, через "шегеню", щось невидів щоб хтось шось забирав, - гроші ?,- так "циганять", а товар,- нах їм здався...

пс.. сиджу смакую йогурт, і пох що вже пізно, і лишні калорії,- зате смакооооота,- ой далееееееко нашим до Євро-якості .... хоча молоко, мені, їхнє,- не сподобалося ніяке, навіть якщо до лавацци  чи до іллі добавити(дуже люблю кавуську з молоком)... а масло з закритими очима можна розпізнати,- і ціна під 30грн.... wink
Профиль
santei516 Меня здесь нет
Меня здесь нет
Город: Луцк
Новенький
Группа: Пользователи
8 постов
Репутация: 0
Награды: 0
Дата: Вторник, 12.11.2013, 10:56 | Сообщение # 19
Я,ж говорю по словам сусіда, бо сам ще не їздив на машині нікуди, раз був тільки в Білорусії іто потягом. Дуже хочу поїхати до Німеччини, але треба підготувати машину в технічному стані.

Форд транзит 94г.в. 2.5тди
Профиль
Группа: Удаленные
Дата: Среда, 13.11.2013, 22:20 | Сообщение # 20
Цитата santei516 ()
Дуже хочу поїхати до Німеччини, але треба підготувати машину в технічному стані.

-- так як, в таку не зовсім близьку дорогу краще їхати за теплої погоди,- то до тепла,- весна-літо,- часу на підготовку вистачить... smile
Профиль
Форум Форд Транзит » Регионы (Если Вашего региона нет, сообщите, я добавлю.) » Украина » Волинська область м.луцк-кiверцi (помагаем друг-другу)
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

СЕГОДНЯ ФОРУМ ПОСЕТИЛИ: MGV, Tema0900, эйван, borok, Starfopd, nikola1964, Musha, skverix, M485